Ceny w DubajuW Dubaju ceny są porównywalne do tych z Polski. Oczywiście są produkty za które zapłacimy dużo więcej np. ziemniaki czy dobry chleb ale są też takie które są dużo tańsze jak np. benzyna. Generalnie za koszyk zakupów w Polsce i Dubaju zapłacimy podobnie, no może ciut więcej w Dubaju :).
Ceny atrakcji turystycznychNiestety, ale atrakcje turystyczne są droższe a niektóre zdecydowanie droższe od tych z Polski jednak płacimy więcej i również więcej oraz lepiej i piękniej zwykle otrzymujemy. Przykładowo nasza wyprawa ( ja, żona i 3-letnie dziecko ) do parku wodnego Aquaventure Waterpark wraz z dojazdem i zakupionymi napojami i niewielkim jedzeniem na miejscu kosztowała ok. 900 zł. Wydatek dość spory ale ja zawsze wychodzę z założenia, że na wczasy zwykle jedzie się raz w roku więc można zaszaleć nawet wydając o te kilkaset złotych więcej niż się zakładało zwłaszcza, że do danego miejsca można już nigdy w życiu nie wrócić.

Aquaventure w Dubaju cennik
Ceny żywnościJeśli ktoś zapyta ile kosztuje jedzenie w Dubaju to odpowiem, że w większości przypadków bardzo podobnie jak w Polsce poza oczywiście nielicznymi przypadkami jak np. "normalne" pieczywo czy ziemniaki. Co prawda amerykański chleb tostowy jest stosunkowo tani ale nie zaliczyłbym tego dziadostwa do pieczywa :)dubaj cena bułek

dubaj cena chleba

dubaj cena arbuza

dubaj cena ziemniakow
Ceny w restauracjachJeśli chodzi o jedzenie w restauracjach to myślę, że w Dubaju każdy powinien znaleźć coś dla siebie począwszy od wykwintnych potraw w KFC :) czy włoskich, chińskich bądź amerykańskich potraw a kończąc na specjałach kuchni afrykańskiej, albańskiej czy też irańskiej.

Ceny w restauracjach zwykle są na podobnym poziomie jak w Polsce.


dubaj cena kfc

ceny w pizzeri w dubaju